У ДДУВС пройшов захід до Дня Європи

Кафедра українознавства та іноземних мов ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ організувала ознайомчий захід «Європа – наш спільний дім».

У заході взяли участь здобувачі освіти університету, які підготували доповіді з презентаціями на теми щодо європейського вибору України. З вітальним словом звернувся директор ННІППФПНП, кандидат юридичних наук, полковник поліції Владислав ЛАЗАРЄВ. Він підкреслив важливість питання євроінтеграції України та побажав творчих і професійних успіхів майбутнім правоохоронцям.

Також свої привітання учасникам заходу висловила завідувач кафедри українознавства та іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент Ольга МАКСИМЕНКО. Учасники заходу визначили найкращі доповіді та обрали переможців.

По завершенні заходу було проведено віртуальну екскурсію країнами Європи та інтерактивну вікторину на знання історії та традицій Євросоюзу.