Курсант ДДУВС взяв участь у вікторині зі знання Євросоюзу

9 травня Освітнім центром Верховної Ради України проведено масштабний просвітницький захід до Дня Європи. Участь у заході взяли курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Захід розпочався із лекції, яка була спрямована на висвітлення передумов створення та структури Європейського Союзу – міжнародної організації, яка підтримує Україну у боротьбі за свободу та незалежність.

Після лекції організаторами було проведено Всеукраїнську вікторину зі знання Європейського Союзу. Участь у ній взяв курсант 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Андрій СОТНІКОВ.

Переможці вікторини отримають спеціальні подарунки від Освітнього центру Верховної Ради України.