3-й Міжнародний дослідницький симпозіум для правоохоронних органів (LILERS)

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

3-й Міжнародний дослідницький симпозіум для правоохоронних органів (LILERS)
Факультет правоохоронних органів, Університет державної служби Людовіка Будапешт, Угорщина
15-16 жовтня 2024

Факультет правоохоронних органів Університету державної служби організовує симпозіум, присвячений сучасним тенденціям досліджень у сфері правоохоронних органів під назвою «3rd Ludovika International Law Enforcement Research Symposium (LILERS)» у Будапешті восени 2024 р. Метою конференції є ознайомлення з поточними результатами досліджень і новітніми тенденціями сучасної поліції, зосереджуючись насамперед, але не виключно, на Центральній та Східній Європі. Участь у конференції також можлива онлайн через комунікаційну платформу MS Teams. Проведення презентацій можливе тільки особисто.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ СИМПОЗІУМУ

1. Кіберзлочинність, ІТ-безпека, штучний інтелект у правоохоронних органах

2. Криміналістика

3. Правоохоронне управління та освіта

4. Міжнародне правоохоронне співробітництво в ЄС

5. Організована злочинність

6. Тероризм

7. Громадська безпека

8. Управління катастрофами

9. Покарання

10. Відкритий куточок (тема за вільним вибором у сфері правоохоронної діяльності)

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Подання тез: 21червня

Рішення щодо тез: 5 липня

Подання статті: 4 жовтня

Анотацію з ключовими словами надсилайте на електронну адресу:LILERS@uni-nke.hu

Конференція матиме пленуми та сесії, робоча мова – англійська. Тези до конференції (включаючи ключові слова) не повинні перевищувати 300 слів і мають бути надіслані у форматі MS Word до 21 червня 2024 року

Звертаємо увагу, що на конференції можуть бути представлені лише відібрані доповіді. Однак (одначе), усі прийняті статті (включаючи ті, що не були представлені на симпозіумі) будуть опубліковані в цифровому форматі або як стаття в матеріалах конференції, або в томі конференції наукового журналу факультету «Угорська правоохоронна діяльність» відповідно до редакційного рішення. Оргкомітет прийматиме рішення щодо тез до 5 липня 2024 року.

Місце проведення: Кампус Університету Людовика (пл. Людовика, 2, 1083).

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, не соромтеся звертатися до організаторів за вказаною вище адресою.