Жіноча збірна ДДУВС стала срібним призером волейбольного турніру

Спортсменки вибороли друге місце в обласних змаганнях серед студенток – їх провели у рамках «Універсіади 2024». Ректор Олександр МОРГУНОВ особисто нагородив призерок.

Між собою змагалися представниці чотирьох закладів вищої освіти Дніпра – Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Університету митної справи та фінансів і Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Команду університету представляли 8 здобувачок: курсантки Катерина Грибченко, Карина Серемчук, Лілія Голобородько, Анастасія Помаз, Єлизавета Крижановська та Катерина Ткаченко, а також студентки Діана Пащенко та Єлизавета Ігнатченко.

За результатами запеклих ігор дівчата посіли друге місце, поступившись команді Університету митної справи та фінансів. Третє місце – у збірної Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ вручив грамоти призеркам та побажав спортивної наснаги та нових перемог.

Тренер збірних університету Віктор Рожеченко зазначив про важливість таких зустрічей, адже вони дозволяють порівняти фізичну та техніко-тактичну підготовленість команд, виявити слабкі місця та удосконалити навчальний тренувальний процес. У подальшому планується співпраця команд зі спортивними психологами, які допоможуть вивести гравців на новий рівень спортивної майстерності.