Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дитини: правовий, організаційний, психологічний, освітній та інформаційний виміри»

Анонси університету

Захід пройде у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ 31 травня 2024 року о 10:00.

Конференцію організовано кафедрою адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС.

До участі у науково-практичному заході запрошуються поліцейські, науково-педагогічні працівники, представники органів державної влади, громадських організацій, психологи, педагоги, волонтери а також докторанти, аспіранти та інші здобувачі вищої освіти.

Для участі у заході необхідно у термін до 20 травня 2024 року (включно) на електронну адресу d_alpaa@dduvs.edu.ua з поміткою «Всеукраїнська науково-практична конференція 31.05.2024» подати заявку на участь та тези доповіді.

Докладніше – в інформаційному листі.

Контактні телефони:

(095) 394-35-99 – Пісоцька Каріна Олександрівна, доцент кафедри;

(050) 052-82-76 – Опацький Роман Миколайович, доцент кафедри.