Регіональний науково-практичний семінар «Теорія і практика конституціоналізму»

Анонси університету

Захід відбудеться 26 червня 2024 року о 14:00 у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ. Організатор – кафедра теорії та історії держави і права факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Семінар пройде з метою обговорення актуальних питань сучасного конституціоналізму, функціонування Основного Закону України та реалізації його норм в умовах воєнного стану.

До участі запрошуються представники національних правозахисних організацій, закладів вищої освіти, наукових установ, органів публічної влади, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти й інші здобувачі вищої освіти.

Пріоритетні напрями обговорення:

– актуальні проблеми конституціоналізму, обумовлені запровадженням в Україні правового режиму воєнного стану;

– Конституція України як юридична гарантія суверенітету та територіальної цілісності держави;

– проблеми реалізації конституційних прав і свобод людини в умовах дії правового режиму воєнного стану тощо.

Матеріали для участі необхідно надіслати на електронну адресу: d_thsl@dduvs.edu.ua з приміткою «Регіональний науково-практичний семінар 26.06.2024».

Докладніше – в інформаційному листі.

Контактні особи:

0972976256 – БОНЯК Валентина Олексіївна;

0688560080 – СЕРДЮК Ігор Анатолійович.