У ДДУВС пройшов флешмоб «Духовний код нації» до Дня вишиванки

У День вишиванки представники Дніпровського державного університету внутрішніх справ зібрались на стройовому плацу та створили небесний обереговий символ Дажбог. Участь у заході взяв ректор Олександр МОРГУНОВ.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, започатковане в 2006 році та покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Традиційно відзначається щороку в третій четвер травня.

Учасники заходу створили зі стрічок кольору Державного Прапора України Дажбог – давньослов’янський небесний обереговий символ-оберіг, який зображується на вишиванках.

Завідувач відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ДДУВС Наталія КАРНАУХ зазначила, що сьогоднішня акція – це елемент національно-патріотичного виховання. На її переконання, такі заходи сприяють підвищенню та утвердженню української національної та громадянської ідентичності.