Активна робота: слухач Автошколи для осіб з інвалідністю вдало склав теоретичний іспит

Слухачі, що проходять підготовку на базі Автошколи Дніпровського державного університету внутрішніх справ, збирають документи, проходять медичний огляд, готуються онлайн або очно та складають теоретичний іспит в сервісному центрі МВС.

Представники ДДУВС завітали до підшефного закладу з нагоди Дня вишиванки

Працівники ННІ права та інноваційної освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ відвідали вихованців навчально-реабілітаційного центру «Зоряний».

V Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку сектору безпеки і оборони: стан, проблеми, перспективи»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Представники ДДУВС взяли участь в роботі міжнародної конференції та обговорили актуальні питання гендерної політики в силових структурах.

Досвід від практиків: зустріч з офіцером патрульної поліції

Кафедрою спеціальної фізичної підготовки організовано зустріч з командиром роти патрульної поліції Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області капітаном поліції Іваном ВЕКЛІЧЕМ.

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» в ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшов єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Захід проведено в рамках першого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

У ДДУВС завершився черговий цикл тренінгів «Превенція суїциду в громадах»

Захід проведено відділенням психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Сертифікати здобувачам вручив перший проректор Ігор МАГДАЛІНА.

Засідання Науково-методичної ради ДДУВС

Під час засідання позапланової Науково-методичної ради Дніпровського державного університету внутрішніх справ розглянуто нагальні питання діяльності закладу вищої освіти. Засідання пройшло під головуванням першого проректора Ігоря МАГДАЛІНИ.