Активна робота: слухач Автошколи для осіб з інвалідністю вдало склав теоретичний іспит

Слухачі, що проходять підготовку на базі Автошколи Дніпровського державного університету внутрішніх справ, збирають документи, проходять медичний огляд, готуються онлайн або очно та складають теоретичний іспит в сервісному центрі МВС.

Алгоритм отримання посвідчення водія однаковий для всіх кандидатів у водії в Україні.

Віктор вдало склав іспит з теорії та поділився враженнями: розповів, що був впевнений у власних силах, майже не хвилюючись пройшов всі тестові питання. Тепер проходитиме практичну підготовку та вже за декілька тижнів буде готовий отримати водійське посвідчення.

Віктор зазначив, що дуже зручним є позачергове надання послуг для осіб з інвалідністю: як тільки з’являється вільний екзаменатор та комп’ютер для складання теоретичного іспиту, людина з інвалідністю одразу може складати.

В Автошколі на базі ДДУВС можна уперше отримати посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «В» та «С1» та перенавчитися на авто з ручним керуванням, якщо з՚явилася така потреба (у разі отриманого поранення та/або втрати кінцівок, захворювань ).

Документи для реєстрації можна подати онлайн.

Довідки за телефоном: +380 67 636 97 40.

Адреса: м. Дніпро, просп. Науки (Гагаріна), 26.