У ДДУВС завершився черговий цикл тренінгів «Превенція суїциду в громадах»

Захід проведено відділенням психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Сертифікати здобувачам вручив перший проректор Ігор МАГДАЛІНА.

Участь у тренінгу взяли молодші командири 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності. Під час навчання розглянуто базові настанови щодо допомоги; алгоритм розмови рятівника від суїциду (гейткіпера) з людиною, яка має ризик самогубства; встановлення контакту, запрошення до розмови та перенаправлення і допомога у зв’язку з ресурсами соціальної підтримки.

Курсанти відпрацювали навички моделювання розмови гейткіпера, не забуваючи турбуватися про свій психоемоційний стан, познайомилися з техніками стрес-менеджменту.

Наприкінці заходу учасникам вручив відповідні сертифікати перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА.