Засідання Науково-методичної ради ДДУВС

Під час засідання позапланової Науково-методичної ради Дніпровського державного університету внутрішніх справ розглянуто нагальні питання діяльності закладу вищої освіти. Засідання пройшло під головуванням першого проректора Ігоря МАГДАЛІНИ.

Розглянуто проєкт Положення про порядок організації первинної професійної підготовки поліцейських за професією 5162 «Поліцейський» та проєкту Положення про організацію освітнього процесу за професією 5162 «Поліцейський».

Розглянуто проєкти освітніх програм первинної професійної підготовки поліцейських за наступними спеціалізаціями:

– «Патрульна поліція», кваліфікація «Поліцейський секторів реагування патрульної поліції»;

– «Патрульна поліція», «Поліцейський підрозділів організації служби освітньої безпеки»;

– «Спеціальна поліція», кваліфікація – «Поліцейський підрозділів забезпечення».

Також розглянуто робочі програми навчальних предметів та навчальних планів за програмами первинної професійної підготовка поліцейських за професією 5162 «Поліцейський».