«Академія поліції» ДДУВС передала акумулятори для ЗСУ

Новини «Академії поліції», Новини університету

Допомогу особисто передали бійцям 116-ї окремої механізованої бригади. Участь у заході взяв директор Центру Микола Назаренко.

Слухачі ЗЦППП «Академія поліції» Дніпровського державного університету внутрішніх справ є активними ініціаторами волонтерських заходів та благодійних акцій, які спрямовані на допомогу військовим. Цього разу майбутні поліцейські власним коштом придбали 10 акумуляторів для переносних радіостанцій Motorola: вони забезпечуватимуть безперебійну роботу пристроїв у польових умовах.

Представники підрозділу ЗСУ були щиро вдячні за надану допомогу та побажали усім співробітникам, слухачам та курсантам ДДУВС успіхів у навчанні, а також подальшого виховання молоді у дусі патріотизму та служіння державі.