ДДУВС – призери «Студентської весни 2024»

Дніпровський державний університет внутрішніх справ посів 3 місце на фестивалі самодіяльної творчості, у якому взяли участь 11 закладів вищої освіти.

Захід традиційно провели у Палаці дітей та юнацтва, де учасники вражали суддів своїми талантами та перформансами. Серед них – і студія творчого руху «eSTeD» ДДУВС: її вихованці підготували потужні вокально-танцювальні виступи, доповнені авторським відеорядом.

Підтримати вихованців завітав ректор Олександр МОРГУНОВ.

Дивували глядачів не тільки співом, а й оригінальними костюмами, у кожен з яких заклали патріотичні мотиви та символи.

Гаслом цьогорічного конкурсу обрали «Творчість заради Перемоги!». Вже вдруге культурний захід провели у благодійному форматі: призовий фонд конкурсу буде спрямований на придбання автівки на потреби військових ТрО Дніпра.