Освітня онлайн-зустріч від поліцейських «Академії поліції»

Новини «Академії поліції», Новини університету

Слухачами ЗЦППП «Академія поліції» проведено профорієнтаційний та правоосвітній захід для старшокласників.

Учні 11 класів Запорізької гімназії №50 прослухали онлайн-лекцію на тему кібербулінгу. Захід проведено працівниками та слухачами «Академії поліції».

Під час заняття піднято важливі питання протидії кібербулінгу, який станом на зараз є розповсюдженим явищем в соціальних мережах. Окреслено психологічні портрети учасників і причини агресивної поведінки в мережі Інтернет. Розглянуто шляхи подолання психологічного тиску та емоційного стресу, а також – види відповідальності за прояви кібербулінгу, яку можуть нести неповнолітні.

У рамках профорієнтаційної роботи школярі дізналися про Дніпровський державний університет внутрішніх справ, етапи та умови вступної кампанії, факультети, інститути, курсантське й студентське життя.