Вікторина з вогневої підготовки у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ проведено захід у межах навчальної дисципліни «Вогнева підготовка».

Участь у змаганні взяли курсанти групи СР-331 ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Захід проведено з метою оцінювання практичних навичок щодо поводження з вогнепальною зброєю, набутих за перший рік навчання в університеті, підвищення мотивації до вивчення предмета й перевірки навичок в умовах змагання.

У тирі університету курсанти виконали вправи із практичної стрільби по нерухомій цілі. Після підведення підсумків вікторини були визначені шість здобувачів вищої освіти, які виконали вправи найкраще: Даніїл САМАРСЬКИЙ, Максим Д’ЯЧЕНКО, Владислав КОЗОРОГ, Анатолій ЧИЖ, Дмитро КАЛЬКО, Даниїл КОВАЛЬОВ.