У ДДУВС відбувся захист дисертаційного дослідження

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання разової спеціалізованої вченої ради.

Голова ради – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС Борис ЛОГВИНЕНКО.

Наталія КОШЛЯК підготувала дисертаційне дослідження на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Право» за спеціальністю «Право» на тему «Інституційний механізм забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні: теоретико-правова характеристика».

Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, академік Національної академії наук вищої освіти України, помічник ректора ДДУВС з гендерних питань Лариса НАЛИВАЙКО.

Рецензенти:

– Валентина БОНЯК, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права ДДУВС;

– Євгенія МІНАКОВА, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри загальноправових дисциплін ДДУВС.

Опоненти:

– Наталія КАМІНСЬКА, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Національного авіаційного університету;

– Олександр ПЕРЕДЕРІЙ, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного та європейського права юридичного факультету Харківського національного університету імені
В. Н. Каразіна.

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада присудила Наталії КОШЛЯК ступінь доктора філософії з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право.