Курсанти ДДУВС отримали грамоти за сумлінну службу з охорони державного кордону

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ завершили несення служби, під час якого виконували завдання із забезпечення публічної безпеки і порядку під час дії воєнного стану поблизу державного кордону.

13 курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС протягом місяця разом із прикордонниками та правоохоронцями Закарпаття несли службу поблизу державного кордону України.

Майбутні правоохоронці перебували на заставах Вилок, Хижа та Заболоття та виконували поліцейські функції: несли службу в добових нарядах, на контрольних постах, перевіряли документи фізичних осіб, проводили особистий огляд, поверхневі перевірки та допомагали у конвоюванні затриманих порушників до відділення прикордонної служби.

За результатами служби 9 представників ДДУВС були нагороджені грамотами керівництва прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі.