У ДДУВС вшанували пам’ять Героїв

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло заняття з нагоди Дня Героїв. Захід організовано відділенням виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи.

День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято в Україні, яке відзначається 23 травня, встановлене на честь українських захисників та захисниць – борців за самостійну соборну Українську державу.

У цей день під час просвітницького заходу здобувачі вищої освіти ДДУВС ознайомились з історією кожного із загиблих Героїв, чиї фото розміщені на стенді університету.

Завідувач відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи Наталія КАРНАУХ зазначила, що потрібно пам’ятати кожного борця за свободу України, адже завдяки їхній звитязі ми можемо жити та розбудовувати незалежну державу.