Державна атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього рівня

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Атестацію проходять здобувачі вищої освіти ННІ заочного навчання та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

До складу екзаменаційних комісій увійшли фахівці Дніпровського державного університету внутрішніх справ та керівники практичних підрозділів Національної поліції.

– заступник начальника відділу УПД ГУНП в Дніпропетровській області, майор поліції Наталія ШИЧКІНА;

– командир батальйону 3 УПП в Дніпропетровській області підполковник поліції Денис ПЕТУХОВ;

– командир роти патрульної поліції капітан поліції Іван ВЕКЛИЧ;

– командир роти патрульної поліції капітан поліції Артур МУСАТОВ.

Державна атестація проходить у форматі поліцейського квесту. Здобувачі спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» склали комплексний екзамен з використанням елементів поліцейського квесту з профільних дисциплін на полігонах «Запобігання та протидія домашньому насильству», «Організація дорожнього руху та оформлення ДТП» тощо.

За проведенням державної атестації спостерігав уповноважений ДДУВС з реалізації антикорупційної стратегії Руслан ЛУПИР.

Члени комісій зазначили, що здобувачі вміло використовують категоріальний апарат та набуті під час навчання знання, а також досвід, отриманий під час практики.