Психологи ДДУВС провели відкриту лекцію «Робота психолога в укритті»

Захід проведений громадською організацією «Асоціація психологів вищої школи України» в режимі онлайн.

У лекції взяли участь психологи Києва, Сум, Одеси, Харкова, Дніпра та Запоріжжя, загалом – понад 50 фахівців.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ представляв завідувач відділення психологічного забезпечення Сергій ВИШНЕВСЬКИЙ.

Фахівець презентував дворічний досвід роботи психологів ДДУВС в умовах воєнного стану, зокрема – проведення заходів в укриттях під час повітряних тривог.

Сергій ВИШНЕВСЬКИЙ висвітлив основні напрямки діяльності психологів в укриттях та бомбосховищах, розповів про методи та вправи, які добре зарекомендували себе під час надання психологічної допомоги в екстремальних умовах, підвищеної тривожності та великого скупчення людей.

Окремо акцентовано увагу на тому, що для роботи психологів у ДДУВС створено спеціальну локацію – пункт стабілізації психоемоційного стану. Локація привернула увагу та зацікавила учасників лекції.

За результатами обміну думками психологи закладів вищої освіти відзначили систему організації роботи психологів ДДУВС в укритті як ефективну та планують використовувати отриманий практичний досвід у власній діяльності.