Антикорупційна діяльність у сучасному суспільстві: у ДДУВС пройшло заняття школи молодших командирів

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Головна мета школи – підготовка лідерів для якісного функціонування курсантських підрозділів.

Темою заняття стало поняття та правовий статус викривача у національному законодавстві, його роль у демократичному суспільстві. Уповноважений з антикорупційних питань ДДУВС Руслан ЛУПИР визначив ознаки та поняття викривача, акцентував увагу на його правовому статусі, наголосив на важливій ролі викривача під час розбудови демократичного суспільства та формування нульової толерантності до корупції.

Також Руслан ЛУПИР презентував та роздав молодшим командирам для особистого користування друковану літературу МВС «Пам’ятка викривачеві» та Центру з розбудови доброчесності в оборонному секторі NATO (посібники з виховання доброчесності та викриття корупції в секторі оборони і безпеки).