У ДДУВС відбувся товариський матч з міні-футболу

Новини «Академії поліції», Новини університету

На полі зійшлися команди Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС.

Товариські матчі стали спортивною традицією для колективу університету: вони формують відчуття згуртованості особового складу, сприяють підвищенню загальної витривалості та фізичної майстерності. Обидві команди показали професійну гру, із рахунком 4:1 перевагу на полі зберегли представники відділення.

Метою матчу стало вшанування пам’яті випускника відділення первинної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС Андрія Ладики. Патрульний поліцейський загинув під час евакуації з Вовчанська – всього за два дні після випуску.