Студент ДДУВС став призером Кубку Європи з дзюдо

Здобувач Дніпровського державного університету внутрішніх справ Владислав МОСКВИЧ виборов третє призове місце, перемігши суперника з Латвії.

У місті Каунас (Литва) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року. За перемогу боролись понад 250 спортсменів з 13 країн. У складі збірної команди України в ваговій категорії 100 кг виступив здобувач вищої освіти Владислав МОСКВИЧ.У боротьбі за бронзову медаль Владислав потужним кидком «іппоном» здобув перемогу над спортсменом з Латвії Данілсомом ГРОМОВСОМ.

Владислав МОСКВИЧ у квітні 2024 року переміг на чемпіонаті України з дзюдо і отримав можливість проходити відбір на участь в чемпіонаті Європи, який відбудеться в м.Таллін (Естонія) 5-8 вересня 2024 року.

Вітаємо Владислава з успіхом на міжнародній арені!