ДДУВС взяв участь у встановленні рекорду з масової гри в шахи для Книги рекордів України

У Дніпрі пройшов ІІ шаховий фестиваль «Стратегія незламних» – на одній локації одночасно зіграли в шахи 648 учасників з усієї Дніпропетровщини.

Турнір тривав протягом двох днів за підтримки Благодійного фонду «Хто, якщо не ми» та Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Захід відкрив заступник начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир ОРЛОВ, який побажав гравцям перемоги та наснаги.

Участь брали спортсмени різних категорій майстерності та діти віком від 10 років. До гри доєдналися в тому числі військовослужбовці та ветерани –амбасадори проєкту ТитаниUA.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ представляли завідувач кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Ірина СКРИПЧЕНКО та студентка Марія КОНОВАЛОВА.

Усі гравці отримали пам’ятні призи та подарунки, на переможців турніру чекали грошові призи.