Свято для найменших: курсанти ДДУВС привітали дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ провели зустріч із вихованцями КЗО «Спеціальна школа № 12» ДОР.

Захід для вихованців спецшколи організували курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС. Завітавши до дитячого закладу освіти, здобувачі організували заняття «Намалюй Героя», де вихованці втілили на папері власне бачення Захисників України.

Курсанти провели спортивні заняття на свіжому повітрі: гру з м’ячем, естафету з елементами настільного тенісу, показали виконання прийомів самозахисту.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка