Факультативні заняття з тактичної медицини у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшли факультативні заняття з надання домедичної допомоги. Заходи проведені викладачем Денисом КАЛЬЧУКОМ.

Денис КАЛЬЧУК – військовослужбовець Національної гвардії України, учасник бойових дій, який після поранення перейшов на викладацьку роботу до ДДУВС та викладає цикл професійно-практичної підготовки.

Зі слухачами спеціалізації «Служба освітньої безпеки» Денис КАЛЬЧУК провів факультативне заняття за протоколом тактичної медицини ТССС MARCH. Також для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації проведено факультатив із надання домедичної допомоги в польових умовах.

Денис КАЛЬЧУК поділився з учасниками обох занять своїм досвідом, набутим під час служби. Розглядалися питання перевірки стану постраждалих, зупинки критичних кровотеч за допомогою кровоспинних турнікетів та прийомів тампонади, а також транспортування поранених.

За словами учасників занять, такі знання є дуже актуальними для поліцейських, особливо в умовах воєнного стану.