Курсанти ДДУВС долучилися до акції «Диктант у метро»

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у щорічному заході – масовому написанні диктанту.

Культурна акція, яку вчетверте організовує Молодіжна рада Дніпра, зібрала понад 530 дніпрян та гостей міста. Задля безпеки учасників місцем проведення обрали одну зі станцій метрополітену.

Цьогорічна тема диктанту – «Пишаюсь тим, що я дніпрянин». Автором тексту є боєць 128-ї бригади ТрО, історик Дмитро Каюк. Окрім просвітницької, захід мав ще й благодійну мету: усі бажаючі могли підтримати збір на автівку, якої потребують наші захисники.

Майбутні правоохоронці переконані: такі заходи спонукають молодь перевірити власний рівень знань, а на додачу – популяризують українську мову серед різних вікових груп. Диктант став для них чудовою можливістю відзначити День Конституції у єднанні з такими ж патріотами та однодумцями.