Курсанти ДДУВС відвідали виставку марок воєнного часу

Експонати представлені у культурно-діловому центрі «Менора» та є найбільшою колекцією марок воєнного часу України.

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України стали гостями центру філателії та нумізматики, який створено на основі колекції Григорія Розенфельда. Вона зберігає тисячі рідкісних та унікальник поштових марок з усього світу.

Здобувачі переглянули повне зібрання марок, що були випущені у період російсько-української війни: дізналися про їхню історію, авторів та значення. За словами здобувачів, експонати є важливими артефактами як для теперішніх, так і для майбутніх поколінь – адже вони стали відображенням переломної історичної епохи для держави, її соціального та культурного контексту.