Чемпіонат із пляжного волейболу в ДДУВС

Участь у заході взяли команди структурних підрозділів Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Захід організовано кафедрою спеціальної фізичної підготовки.

Проректор ДДУВС Ігор КОВАЛЬОВ звернувся до спортсменів та побажав їм цікавої гри, азарту та перемоги.

Перше місце виборювали команди факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України, ЗЦППП «Академія поліції» та відділення первинної професійної підготовки спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС.

У запеклій грі «золото» отримала команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України, «срібло» дісталось «Академії поліції», а «бронза» – у слухачів відділення первинної професійної підготовки спеціалізації та підвищення кваліфікації.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!