Курсанти ДДУВС проходитимуть практику в Чернівецькій області

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ упродовж місяця залучатимуться до виконання практичних завдань та допомагатимуть чернівецьким поліцейським і прикордонникам охороняти безпеку та правопорядок на території регіону.

Курсантка ДДУВС представила університет на Всеукраїнському форумі з міжнародною участю «Наука для молоді – 2024»

Форум був організований Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» у партнерстві з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

«Підготовка і проведення інтерактивних просвітницько-профілактичних занять для учнів різного віку»: бінарне заняття у ДДУВС

Захід організовано для слухачів спеціалізації служби освітньої безпеки, що проходять навчання у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ.

Робота з металодетекторами: факультативи в ДДУВС

Заняття на тему «Дії поліцейського з використанням стаціонарних та мобільних металодетекторів» проведено для слухачів спеціалізації служби освітньої безпеки та відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС.