Курсантка ДДУВС представила університет на Всеукраїнському форумі з міжнародною участю «Наука для молоді – 2024»

Форум був організований Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» у партнерстві з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Марія ХЛІВНА є здобувачкою 2 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України та виконуючою обов’язки голови Наукового товариства здобувачів вищої освіти ДДУВС. По результатам навчання Марія пройшла тестування з отриманих знань щодо CV молодого науковця, найперспективніших напрямків при плануванні інноваційних проєктів deep-tech, щодо soft skills молодого науковця, подвійного сліпого дослідження, бізнес-інкубаторів/акселераторів та найбільш характерних рис класичного резюме молодого науковця.

Марія впевнена, що наука є потужною складовою системи навчання, тож участь у подібних заходах допомагає реалізувати себе в науковій сфері.

Всі учасники форуму отримали відповідні сертифікати.