«Підготовка і проведення інтерактивних просвітницько-профілактичних занять для учнів різного віку»: бінарне заняття у ДДУВС

Захід організовано для слухачів спеціалізації служби освітньої безпеки, що проходять навчання у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ.

Заняття проведено начальником відділу служби освітньої безпеки ГУНП в Дніпропетровській області Оленою ТКАЧОВОЮ. Під час заходу розглянуто методи та способи ведення інтерактивних просвітницько-профілактичних занять з учнями закладів середньої освіти різних вікових категорій.

Тема викликала жваве зацікавлення у слухачів, вони активно долучались до дискусії, обговорюючи запропоновані питання. За словами учасників заходу, такі заняття дуже корисні, адже готують офіцерів поліції до практичної роботи з дітьми в закладах середньої освіти.

Захід проведено із дотриманням безпекових вимог.