Робота з металодетекторами: факультативи в ДДУВС

Заняття на тему «Дії поліцейського з використанням стаціонарних та мобільних металодетекторів» проведено для слухачів спеціалізації служби освітньої безпеки та відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС.

Заняття провів інспектор відділу фізичної охорони управління поліції охорони Дніпропетровської області майор поліції Олексій Новіков. Під час заходів увагу акцентовано на правових підставах використання в службовій діяльності переносних та стаціонарних металодетекторів, порядку та особливостях проведення поліцейськими поверхневої перевірки учасників освітнього процесу та відвідувачів закладів загальної середньої освіти.

Розглянуто технічні характеристики та можливості металодетекторів. Досліджено досвід використання зазначених пристроїв в службовій діяльності поліції охорони під час охорони об’єктів критичної інфраструктури, а також під час першого етапу пілотного проекту «Служба освітньої безпеки» у період січня-травня 2024 року.