Вогнева підготовка для ветеранів: заняття у ДДУВС тривають

Захід проведено кафедрою вогневої підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Викладачами ДДУВС проведено заняття з вогневої підготовки для ветеранів-військових. На початку заняття інструкторами акцентовано особливу увагу на заходах безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

Разом з інструкторами розглянуто матеріальну частину зброї ФОРТ-20Р, ГЛОК та ПМ. Відпрацьовано стійки, хвати, положення для стрільби, приведення зброї у готовність та імітацію пострілу, навички усунення затримки, яка виникла під час стрільби.

Було виконано практичну вправу зі стрільби № 11 курсу стрільб з пістолету ФОРТ 20Р, під час якої учасникам заняття потрібно було зробити по три постріли в нерухому мішень без обмежень у часі.