Заняття на тактичному полігоні для курсантів ДДУВС

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ проходять заняття в рамках опанування навичок військово-професійної підготовки. Захід організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.

Заняття проходили під керівництвом викладачів університету із залученням кваліфікованих фахівців – військовослужбовців Національної гвардії України.

Заняття передбачали набуття навичок з інженерної й військово-тактичної підготовки. Здобувачі виконали завдання з визначення місця та обладнання вогневих позицій шляхом копання та облаштування окопів.

В рамках тактичної підготовки увагу акцентовано на основних прийомах роботи зі штурмовими гвинтівками та на штурмових діях малих тактичних груп в окопах.

За словами організаторів, майбутні правоохоронці в умовах воєнного стану повинні мати знання та навички, що допоможуть їм бути ефективними під час захисту країни від агресора.