«Особливості переживання втрат дітьми. Причини втрат та наслідки»: бінарне заняття у ДДУВС

Захід проведено Дніпропетровським обласним центром соціальних служб при підтримці ГО «Дніпровська ліга соціальних працівників» спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF в Україні та у співпраці з Дніпровським державним університетом внутрішніх справ.

Заняття проведено для слухачів спеціалізації служби освітньої безпеки, які проходять навчання у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ.

Спікером виступила координатор напрямку навчання та методичної підтримки ГО «Дніпровська ліга соціальних працівників», яка реалізує проєкт Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні «Соціальні ініціативи для сімей з дітьми на рівні громад у Дніпропетровській області» Олеся БІЛЬКО.

Під час заняття розглядались питання про те, як допомогти дитині, що переживає втрату, особливості поведінки дітей, що переживають втрату тощо.

Також Олеся БІЛЬКО провела зі слухачами мозковий штурм за темою заняття.