Досвід від практика: курсанти ДДУВС зустрілись із представником управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Дніпропетровській області

Зі здобувачами Дніпровського державного університету внутрішніх справ зустрівся оперуповноважений управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області.

Спікер заходу – випускник ДДУВС. Оперуповноважений розповів курсантам про особливості служби в управлінні боротьби з наркозлочинністю, поділився досвідом, набутим під час практичної діяльності. Зокрема було розглянуто методи боротьби з наркозлочинністю, збір доказової бази та механіку розробки й збору інформації.

Окремо акцентовано увагу на відповідальності за правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин та прекурсорів.

Зустріч викликала у курсантів жваву зацікавленість та багато запитань протягом заходу.