Настанови перед практикою: інструктаж курсантів у ДДУВС

Інструктаж проведено для курсантів першого курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Інструктивна нарада: курсанти ДДУВС відправляються на практику

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшов інструктаж курсантів першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України перед початком ознайомчої практики.

Бінарні заняття для поліцейських служби освітньої безпеки: інклюзія в школах та негативні явища серед підлітків

Поліцейські служби освітньої безпеки мали можливість поглибити свої знання з питань інклюзії в школах та особливостей дітей з особливими освітніми потребами.