Інструктивна нарада: курсанти ДДУВС відправляються на практику

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшов інструктаж курсантів першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України перед початком ознайомчої практики.

Інструктаж проведено за участю проректора ДДУВС Ігоря КОВАЛЬОВА, декана факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Сергія БАЛАБАНА, завідувача відділення психологічного забезпечення Сергія ВИШНЕВСЬКОГО, завідувача кафедри адміністративного права і процесу Андрія СОБАКАРЯ тощо.

Курсанти проходитимуть практику у відділах поліції Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Здобувачів детально проінструктовано щодо неухильного дотримання законності й дисципліни. Окремо акцентовано увагу на безпековій складовій.

Курсанти отримали вичерпні відповіді на всі запитання, пов’язані із заповненням щоденника практики, проведення контролю знань та інших супутніх моментів.