Настанови перед практикою: інструктаж курсантів у ДДУВС

Інструктаж проведено для курсантів першого курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Захід відбувся за участю проректора ДДУВС Ігоря КОВАЛЬОВА, керівників структурних підрозділів, начальника відділу адміністративної практики, аналізу та планування управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області підполковника поліції Владислава ГАРІЧЕВА.

Здобувачі проходитимуть практику у відділах поліції Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Курсантів докладно проінструктували з приводу неухильного дотримання законності та дисципліни. Велику увагу акцентовано на безпековій складовій.

Здобувачі отримали вичерпні відповіді на всі запитання, пов’язані із заповненням щоденника практики, проведення контролю знань та інших супутніх моментів.