Представник ДДУВС взяв участь у тренінгу для тренерів з основ кібергігієни

Захід проведено у рамках спільного проєкту Програми підтримки ОБСЄ для України та Міністерства внутрішніх справ України.

Перший етап тренінгу пройшов в с. Волосянка Львівської області. Участь взяли представники закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та Міністерства внутрішніх справ України.

Завідувач кафедри економічної та інформаційної безпеки ДДУВС, кандидат технічних наук, доцент Андрій ГРЕБЕНЮК відвідав захід, який проведено з метою використання інтерактивних методик навчання з питань безпечного поводження з інформацією у кіберсфері, визначення заходів кібербезпеки для конкретної ситуації, організації безпечного доступу до пристроїв і програм, критичної оцінки інформації, безпечного поводження у кіберсфері.

Наприкінці заходу проведено методологічну сесію щодо окремих аспектів і специфіки викладання основ кібергігієни.