Бокс та боротьба: заняття для військових ветеранів

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло тренування для ветеранів-військових. Захід проведено на кафедрі спеціальної фізичної підготовки.

Спортивні тренування для військових у ДДУВС тривають вже майже півроку: щотижня ветерани приходять до спортивних залів закладу вищої освіти, аби підтримувати себе в гарній фізичній формі, отримати нові спортивні навички та психологічне розвантаження.

Цього разу окрім боксу відпрацьовувались елементи боротьби самбо – спортсмени виконували кидки, підніжки, прийоми схватки в партері.

Заняття провів тренер кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Володимир РОГАЛЬСЬКИЙ.

Систематичні заняття спортом дають можливість отримати необхідне навантаження та підвищити загальний тонус організму.

ДДУВС запрошує на щотижневі тренування з єдиноборств щочетверга, о 15:00, за адресою: просп. Науки, 26.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка