Евакуація в умовах надзвичайної ситуації: факультативне заняття у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті проведено факультатив для слухачів спеціалізації служби освітньої безпеки щодо евакуаційних дій в разі застосування зброї масового ураження.

Захід проведено начальником групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Дніпропетровській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Дмитром ДАВИСКУБОМ.

Учасники заняття розглянули питання дій адміністрації шкіл у разі виникнення загрози застосування зброї масового ураження, вивчили фактори небезпеки такого виду зброї тощо.

Крім цього, відпрацьовано питання евакуації дітей із закладів освіти, взаємодії поліції, адміністрації освітніх закладів та ДСНС у разі виникнення надзвичайних ситуацій.