Кібергігієна для поліцейських: факультатив у ДДУВС

Для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації проведено факультативне заняття на тему «Основні поняття кібергігієни та загроз кібербезпеки».

Захід провів завідувач кафедри економічної та інформаційної безпеки Дніпровського державного університету внутрішніх справ Андрій ГРЕБЕНЮК.

Розглянуто питання захисту облікових записів, мобільних пристроїв та додатків («Дія», банкінг тощо), захист персональних даних від витоку інформації, а також створення складних паролів із застосуванням генератора паролів та використання менеджерів паролів.

Результатом заняття є отримання знань та вмінь застосовувати системний підхід до безпеки персональних даних від шахрайських дій та злому з використанням двоетапної аутентифікації, складних комбінації паролю та антивірусних програм на комп’ютерах або гаджетах.