Співпраця у межах освітніх закладів: поліція та спеціалісти з реабілітації обговорили важливі аспекти

У ДДУВС кафедрою адміністративного права та процесу проведено зустріч з лікарями та психологами для працівників поліції, що нестимуть службу у закладах освіти.

На факультативному занятті для слухачів спеціалізації служби освітньої безпеки були присутніми лікар фізичної і реабілітаційної медицини Олеся УВАРОВА, ерготерапевт Анна ОСТАШКО, лікар-педіатр Анна БЕЗУГЛА та клінічний психолог Вікторія КОРНІЄНКО.

Під час зустрічі розглянуто принципи комунікації з дітьми, які потребують інклюзивного навчання. Розбирали ключові правила спілкування з батьками та офіційними представниками таких дітей.

Особливу увагу акцентовано на питанні співпраці між поліцією та закладами охорони здоров’я у сфері надання підтримки дітям.