Вогнева підготовка для ветеранів-військових у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ продовжуються заняття з вогневої підготовки для військових ветеранів. Захід організовано кафедрою вогневої підготовки.

Вогнева підготовка для ветеранів – один з елементів реабілітації, що проходить на базі ДДУВС. Під час заняття розглядаються основні аспекти ведення вогню з пістолетів ФОРТ та ПМ, матеріальна частина зброї тощо.

Цього разу на занятті відпрацьовано стійки, хвати, положення для стрільби, приведення зброї у готовність та імітацію пострілу. Було виконано практичну вправу зі стрільби курсу стрільб з пістолету ФОРТ-12Р.

Тренування проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка