Офіцери ДДУВС нестимуть службу в Донецькій області

Інструктаж перед відправкою до місця тимчасового проходження служби представниками постійного особового складу ДДУВС провів проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Ігор КОВАЛЬОВ.

Досвід військових для майбутніх правоохоронців: у ДДУВС пройшла зустріч з представниками батальйону «АХІЛЛЕС»

Військові батальйону ударних безпілотників «АХІЛЛЕС» 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка на чолі з командиром підрозділу зустрілись із курсантами Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Участь у заході взяв ректор Олександр МОРГУНОВ.

Дипломованими юристами стали понад 300 здобувачів ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ привітали випускників ННІ права та інноваційної освіти. Дипломи бакалаврів отримав 331 студент, чотири з них – з відзнакою.

Робоча зустріч членів приймальної комісії ДДУВС з представниками Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Учасники наради розглянули питання запобігання вчинення постійним та перемінним складом університету кримінальних та адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також попередження службових зловживань.