Дипломованими юристами стали понад 300 здобувачів ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ привітали випускників ННІ права та інноваційної освіти. Дипломи бакалаврів отримав 331 студент, чотири з них – з відзнакою.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Після цього всі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

До випускників звернувся ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ. Він привітав бакалаврів з отриманням дипломів, акцентував увагу на тому, що саме молодь закладає основи для майбутньої відбудови України. Очільник закладу освіти побажав розвитку та нових знань, що стануть корисними в житті.

Дипломи з відзнакою отримали Орина КОВІНЕНКО, Катерина ХМЕЛЕНКО, Анастасія ГОРДІЄНКО та Лілія КОРНІЄНКО.

Дипломи випускникам вручили:

– ректор Дніпровського державного університету, доктор юридичних наук, професор, полковник поліції Олександр МОРГУНОВ;

– проректор ДДУВС, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, полковник поліції Олександр ЮНІН;

– проректор ДДУВС, кандидат юридичних наук, підполковник поліції Ігор КОВАЛЬОВ;

– голова Дніпровського апеляційного суду Наталія ДЕРКАЧ;

– голова Дніпропетровського окружного адміністративного суду Андрій КОРЕНЄВ;

– начальник регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС України у Дніпропетровській та Запорізькій областях Володимир СТЕПАНОВ.

Наприкінці заходу дипломовані бакалаври виступили зі словами вдячності.