ДДУВС – учасник спортивно-благодійного івенту «DYKA GONKA»

Новини університету

Представники Дніпровського державного університету внутрішніх справ вдруге доєдналися до забігу з перешкодами. Захід відбувся у с. Витачів, що на Київщині.

«DYKA GONKA» передбачає одразу три види фізичної активності: біг по пересіченій місцевості, подолання перешкод, а також боротьбу із викликами природи. Літні змагання об’єднали понад 20 команд, які долали 6 дистанцій різної навантаженості.

Збірну ДДУВС представляли курсанти Ілля Ченчик, Олена Кубасова, Олександр Виришев та Ярослав Осіпік. Свою витривалість здобувачі перевіряли на дистанції 5 км, що налічувала понад 20 штучних та природних перешкод. Серед них – стіни, рампа, рукоходи, круті схили та тунелі.

У особистому забігу змагався старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктор Рогальский: він фінішував 13-м з-поміж 70 учасників. А у категорії «40+» – четвертим.

За результатами змагань команда ДДУВС посіла четверте місце. Спортсменам вручено пам’ятні нагороди ручної роботи.

Усі кошти, зібрані учасниками забігу, підуть на допомогу військовим 93 ОМБр «Холодний Яр».