Факультатив із тактичної підготовки у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ проведено факультативне заняття з тактичної підготовки для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації.

Участь у заході взяли працівники підрозділу поліції особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області КОРД. Разом із поліцейськими вони відпрацювали тактику роботи малими тактичними групами. Під час проведення заняття увагу акцентовано на затриманні та знешкодженні озброєних правопорушників.

Піднято питання особистої безпеки працівників поліції та безпеки оточуючих громадян під час виконання службово-бойових завдань.

Знання й навички з тактичної підготовки є актуальними для поліцейських, особливо в умовах воєнного стану. Тому такі заняття продовжуватимуться і надалі.